Schedule & Scores for Friday, October 3, 2014

ClassAway   HomeLocation
Christian12 @ 20Lowell  
St. Mary Prep20 @ 28Brother Rice  
Muskegon35 @ 0Kenowa Hills  
Churchill35 @ 40Canton  
Churchill35 @ 40Plymouth/Canton/Salem  
Clarkston37 @ 20Athens (Troy)  
Lake Orion40 @ 21Stoney Creek  
Powers Catholic55 @ 0Saginaw  
Linden28 @ 24Brandon  
Dakota28 @ 19Romeo  
Fenton41 @ 20Clio  
Midland28 @ 49Carman-Ainsworth  
Zeeland West60 @ 20Hamilton  
Hartland24 @ 7Brighton  
Menominee49 @ 13Escanaba  
East Grand Rapids10 @ 0Forest Hills Central  
Milan0 @ 43St. Mary Catholic Central  
Mattawan28 @ 14Norrix  
Oxford42 @ 7Troy  
Portland21 @ 27Williamston  
Fordson28 @ 24De La Salle Collegiate  
Portage Northern13 @ 21Lakeshore  
Harrison (Harrison)15 @ 0Meridian  
Oakridge42 @ 8Shelby  
Paw Paw8 @ 26Berrien Springs  
Monroe14 @ 28Saline  
Hemlock28 @ 32Bullock Creek  
East Kentwood21 @ 28West Ottawa  
Howell35 @ 0Milford  
Mona Shores61 @ 20Zeeland East  
Pennfield21 @ 8Northwest  
Stevenson46 @ 21Northville  
West Catholic49 @ 6Sparta  
Croswell-Lexington42 @ 27Algonac  
East Lansing0 @ 46Everett  
Swartz Creek40 @ 21Kearsley  
Reese0 @ 20Bad Axe  
DeWitt16 @ 10St. Johns  
Constantine40 @ 14Hackett Catholic Central  
Negaunee33 @ 16Norway  
Bay City Western28 @ 34Davison  
Holland Christian20 @ 6Holland  
Swan Valley14 @ 7Freeland  
Ishpeming20 @ 0Beal City  
Fowler37 @ 7Bath  
Byron Center41 @ 29Unity Christian  
Grosse Pointe South7 @ 28Utica Eisenhower  
Carrollton7 @ 48Ithaca  
Fruitport44 @ 22Orchard View  
Holt0 @ 28Sexton  
Marine City42 @ 18Sterling Heights  
Robichaud20 @ 14Romulus  
University of Detroit Jesuit0 @ 14Catholic Central (Novi)  
Marquette13 @ 8Kingsford  
Petoskey16 @ 13Traverse City Central  
Lake Fenton6 @ 44Beecher  
Forest Hills Northern44 @ 36Greenville  
St. Joseph59 @ 8Benton Harbor  
Harbor Beach42 @ 6Brown City  
Alma35 @ 34Chesaning  
Lakeland15 @ 39Kettering (Waterford)  
Hillsdale35 @ 0Onsted  
Dearborn31 @ 14Crestwood  
Hudsonville27 @ 24Grand Haven  
Muskegon Catholic Central55 @ 7Fremont  
Salem49 @ 13South Lyon East  
Rochester34 @ 0Royal Oak  
Chelsea21 @ 28Lincoln (Ypsilanti)  
Charlotte21 @ 7Marshall  
Pinckney21 @ 31Grand Blanc  
Almont42 @ 14Yale  
Mt Pleasant33 @ 26Northwestern (Flint)  
Otsego20 @ 21Sturgis  
Lakeview (St. Clair Shores)7 @ 31Cousino  
Calvin Christian27 @ 35Hopkins  
Reeths-Puffer42 @ 6Union  
Thornapple Kellogg37 @ 0Wayland  
Big Rapids20 @ 56Reed City  
Waverly12 @ 13Haslett  
La Salle51 @ 14Mancelona  
Cheboygan12 @ 34Alpena  
Owosso7 @ 42Mason  
Buchanan14 @ 62Mendon  
New Lothrop62 @ 6Bentley  
Lake City6 @ 12McBain  
Clare43 @ 36Gladwin  
Franklin54 @ 24Wayne Memorial  
Airport14 @ 34Grosse Ile  
Grandville6 @ 21Rockford  
Leslie16 @ 35Lakewood  
Jenison6 @ 44Caledonia  
Chandler Park Academy64 @ 0PEC Prep  
South Lyon33 @ 50Novi  
Evart6 @ 16Pine River Area  
Hartford12 @ 23Lawton  
Armada7 @ 35Richmond  
Flushing41 @ 14Holly  
Michigan Center1 @ 0East Jackson  
Manchester27 @ 6Grass Lake  
Thurston17 @ 7Belleville  
Vicksburg12 @ 25Three Rivers  
North Muskegon6 @ 49Ravenna  
Newaygo41 @ 15Tri County Area  
Dansville41 @ 24Saranac  
Iron Mountain30 @ 12Manistique  
Coopersville0 @ 35Allendale  
Madison (Adrian)13 @ 27Sand Creek  
Niles13 @ 35Portage Central  
Dundee6 @ 62Ida  
LAnse Creuse0 @ 35Grosse Pointe North  
Adrian0 @ 56Ypsilanti  
Glenn (Bay City)49 @ 20Muskegon Heights  
Glen Lake0 @ 50Boyne City  
Reading28 @ 42Quincy  
Michigan Collegiate42 @ 20Old Redford Academy  
Allen Park54 @ 6Truman  
Renaissance27 @ 14Cody  
Clarenceville20 @ 36Kellogg  
Whittemore-Prescott26 @ 16Tawas Area  
Cedar Springs60 @ 28Wyoming  
Stephenson12 @ 52Bark River-Harris  
Jonesville16 @ 18Union City  
Climax-Scotts44 @ 14Pittsford  
Bishop Foley21 @ 59Richard (Riverview)  
Okemos33 @ 7Jackson  
Flat Rock6 @ 53Riverview  
Elk Rapids14 @ 18Kingsley  
Melvindale7 @ 42Carlson  
Ottawa Hills0 @ 51South Christian  
Valley Lutheran7 @ 21St. Louis  
Standish-Sterling33 @ 34Garber  
Byron28 @ 14Genesee  
Forest Park36 @ 14North Dickinson  
Denby24 @ 8Osborn  
University Liggett31 @ 14Parkway Christian  
Summerfield42 @ 21Britton-Macon/Deerfield  
Lake Michigan Catholic34 @ 28River Valley  
Parchment18 @ 0Grant  
Ludington18 @ 46Spring Lake  
Michigan Lutheran Seminary28 @ 15St. Charles  
Utica34 @ 49Chippewa Valley  
Eastern6 @ 47Grand Ledge  
North Branch53 @ 0Caro  
Forest Hills Eastern14 @ 20Northview  
Unionville-Sebewaing8 @ 36Laker  
Southfield-Lathrup33 @ 0Hazel Park  
LAnse42 @ 30Wright  
Ionia26 @ 22Fowlerville  
Gladstone22 @ 28Sault Area  
Consortium College Prep6 @ 44River Rouge  
Corunna30 @ 26Johnson  
Trenton13 @ 28Woodhaven  
Anchor Bay51 @ 55LAnse Creuse North  
Capac20 @ 37Imlay City  
Coloma12 @ 52Dowagiac  
Pickford0 @ 40St. Mary Cathedral  
Hesperia42 @ 15White Cloud  
Pontiac0 @ 37Ferndale  
Port Huron Northern14 @ 43St. Clair  
Beatty41 @ 6White Pigeon  
NorthPointe Christian47 @ 7Manistee  
Shepherd12 @ 46Ovid-Elsie  
Jefferson14 @ 38Huron (New Boston)  
Westwood49 @ 14Gwinn  
Cass City26 @ 21Vassar  
Fulton55 @ 32Laingsburg  
Marcellus2 @ 47Watervliet  
Bronson14 @ 45Brandywine  
Clawson18 @ 52Clintondale  
Bendle41 @ 36Hamady  
West Iron County40 @ 26Calumet  
Springport23 @ 30Homer  
Atlanta6 @ 47Hillman  
Flint Southwestern Academy36 @ 12Heritage  
Western International7 @ 34Mumford  
Allegan0 @ 51Plainwell  
Morley Stanwood45 @ 14Holton  
Roseville21 @ 31Fraser  
Summit Academy6 @ 28Bradford Academy  
Belding7 @ 45Comstock Park  
Academy for Business & Tech0 @ 49Hill-McCloy  
Marlette26 @ 37Sandusky  
Central Montcalm28 @ 27Chippewa Hills  
Bloomingdale7 @ 53Gobles  
Perry6 @ 56Maple Valley  
Anderson17 @ 35Roosevelt  
Vandercook Lake7 @ 20Hanover-Horton  
South Haven22 @ 34Edwardsburg  
Manton1 @ 0Marion  
Morenci26 @ 28Clinton  
Gull Lake20 @ 21Central (Battle Creek)  
Mason County Central14 @ 7Montague  
Stockbridge48 @ 69Olivet  
Whitmore Lake6 @ 38Whiteford  
Erie-Mason0 @ 50Hudson  
Warren Woods-Tower28 @ 13Marysville  
Gaylord20 @ 21Cadillac  
Coleman24 @ 14Vestaburg  
Arthur Hill0 @ 69Lapeer  
Arthur Hill0 @ 69Lapeer  
Kelloggsville26 @ 22Godwin Heights  
Bangor32 @ 34Fennville  
Ford0 @ 55King  
Fitzgerald33 @ 7New Haven  
North Central20 @ 41Newberry  
New Buffalo13 @ 24Centreville  
Eaton Rapids0 @ 28Catholic Central (Lansing)  
Charlevoix33 @ 0Kalkaska  
Western21 @ 28Harper Creek  
East Detroit36 @ 6Lincoln (Warren)  
Utica Ford3 @ 29Utica Stevenson  
Columbia Central7 @ 33Blissfield  
Harper Woods6 @ 32Lutheran North  
Westside Christian Academy18 @ 45Mayville  
Onaway0 @ 46Johannesburg-Lewiston  
Beaverton28 @ 14Houghton Lake  
Comstock6 @ 51Schoolcraft  
Montabella20 @ 34Carson City-Crystal  
Mt Clemens20 @ 25South Lake  
Lutheran25 @ 19Southfield Christian  
Au Gres-Sims56 @ 6Hale  
Dexter9 @ 38Tecumseh  
Concord20 @ 45Athens (Athens)  
Kent City0 @ 35Lakeview  
Durand7 @ 52Goodrich  
Kennedy0 @ 23Lincoln Park  
Hart0 @ 72Whitehall  
Inland Lakes46 @ 12Pellston  
Bellevue62 @ 6Camden-Frontier  
Farwell0 @ 24Roscommon  
Potterville6 @ 54Pewamo-Westphalia  
Benzie Central0 @ 40Frankfort  
Birch Run14 @ 21Frankenmuth  
Houghton16 @ 53Northland Pines WI  
Allen Academy1 @ 0Highland Park  
Annapolis16 @ 6Redford Union  
Eau Claire26 @ 56Bridgman  
A-8 man Dryden54 @ 0Heston Academy  
Ashley6 @ 44Sacred Heart Academy  
Breckenridge30 @ 26Merrill  
Bridgeport38 @ 14Lakeville  
Suttons Bay31 @ 12East Jordan  
All Saints Central7 @ 48Pinconning  
Oscoda21 @ 16Alcona  
Forest Area0 @ 42Central Lake  
Napoleon19 @ 25Addison  
Rogers City27 @ 14Mio-Au Sable  
Mesick12 @ 36Catholic Central (Manistee)  
Onekama24 @ 55Baldwin  
Memphis0 @ 56Ubly  
Oakland Christian27 @ 12Lutheran Northwest  
Martin32 @ 58Saugatuck  
Center Line14 @ 49Lake Shore  
Rudyard0 @ 49Munising  
Baraga6 @ 51Hurley WI  
Tri-Unity Christian51 @ 0Lee  
DEPSA Early College8 @ 6University Prep Science & Math  
A-8 man Cedarville19 @ 20Rapid River  
A-8 man Peck50 @ 18Kingston  
A-8 man St. Patrick48 @ 0Litchfield  
A-8 man Bellaire64 @ 0Brimley  
A-8 man Waldron48 @ 8Tekonsha  
St. Philip Catholic Central72 @ 6Webberville  
A-8 man Posen26 @ 28Engadine  
A-8 man Michigan Lutheran6 @ 56Burr Oak  
A-8 man Merritt Academy14 @ 68Owendale-Gagetown  
A-8 man Caseville28 @ 12Carsonville-Port Sanilac  
Glenn (Westland)22 @ 25Plymouth  
Mott (Warren)14 @ 34Port Huron  
Lakeview (Battle Creek)47 @ 6Kalamazoo Central  
Catholic Central (Grand Rapids)56 @ 24Hastings  
Central (Bay City)13 @ 31Dow  
Central22 @ 14Pershing  
Richard (Ann Arbor)25 @ 23Notre Dame Prep  
Madison (Madison Heights)32 @ 7Lamphere  
Detroit Collegiate Prep22 @ 12Douglass  
Communication Media Arts12 @ 8Southeastern  
Everest Collegiate21 @ 20Atherton  
Heston Academy0 @ 54Dryden  
Ursuline (Chatham Ontario)0 @ 41Millington  
AAA North Myrtle Beach SC 9 @ 15Lake City  
La Lumiere IN 0 @ 21Decatur  
Wallaceburg (Ontario)0 @ 12Harbor Springs  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)